Individual Meals
Our ready-to-eat individual meals are nutrient dense and plant-forward. No heavy sauces and/or heavy meals. Our food is meant to nourish you and fuel your body.
All of our meals are made with fresh, high quality ingredients, no refined sugars, low fats and zero processed foods.
3 INDIVIDUAL MEALS - WEEKLY SUBSCRIPTION (SAVE 5%)
- Regular
- $44.99
- Sale
- $44.99
- Regular
-
- Unit Price
- per
INDIVIDUAL MEALS MONTHLY SUBSCRIPTION (SAVE 10%)
- Regular
- $160.00
- Sale
- $160.00
- Regular
-
- Unit Price
- per
KALE & SWEET POTATO SALAD WITH MISO (Individual Serving Size)
- Regular
- from $11.99
- Sale
- from $11.99
- Regular
-
- Unit Price
- per
STUFFED BELL PEPPERS (Individual Single Serving)
- Regular
- from $12.99
- Sale
- from $12.99
- Regular
-
- Unit Price
- per
HONEY GARLIC SHRIMP WITH VEGGIES + WHITE RICE (Individual Serving Size)
- Regular
- from $15.99
- Sale
- from $15.99
- Regular
-
- Unit Price
- per
Honey Mustard Roasted Chicken + Crispy Potatoes + Green Beans (Individual Serving Size)
- Regular
- $13.99
- Sale
- $13.99
- Regular
-
- Unit Price
- per
CHANA MASALA (Individual Serving)
- Regular
- $12.99
- Sale
- $12.99
- Regular
-
- Unit Price
- per
Swedish Meatballs + Egg Noodles + Zucchini Medley (Individual Serving Size)
- Regular
- $14.99
- Sale
- $14.99
- Regular
-
- Unit Price
- per
5 INDIVIDUAL MEALS - MONTHLY SUBSCRIPTION (SAVE 10 %)
- Regular
- $280.00
- Sale
- $280.00
- Regular
-
- Unit Price
- per
5 INDIVIDUAL MEALS - WEEKLY SUBSCRIPTION (SAVE 5%)
- Regular
- $72.50
- Sale
- $72.50
- Regular
-
- Unit Price
- per
Showing items 1-10 of 10.